DZIAŁKA POD STACJĘ W TANOWIE

dz. 721/24, Tanowo

Działka pod stację paliw, handel, usługi

O INWESTYCJI

Na sprzedaż działka nr 721/24 o powierzchni 1ha - teren przeznaczony pod STACJĘ PALIW z obsługą podróżnych i pojazdów, z usługami handlu i gastronomii - położony w rozwidleniu dróg krajowych nr 114 i 115 w miejscowości Tanowo k/Szczecina, województwo Zachodniopomorskie. Możliwa realizacja sklepu sieciowego o powierzchni około 1000m2, oraz restauracji i myjni samoobsługowej.

WAŻNE! Oprócz sprzedaży gruntu, istnieje również możliwość kompleksowej realizacji stacji paliw przez obecnego właściciela działki, całość inwestycji na bazie WIELOLETNIEJ UMOWY NAJMU. Wszelkie warunki - do uzgodnienia.

Miejscowość Tanowo znajduje się w połowie drogi pomiędzy Szczecinem (450tys mieszkańców) a Policami (41tys mieszkańców), stanowiącymi „sypialnię” Szczecina. Ruch pojazdów generują przemieszczający się pomiędzy tymi miastami mieszkańcy, oraz pojazdy ciężarowe, transportujące drogą nr 114 ładunki do Zakładów Chemicznych Police, a także - dzięki przejściu granicznemu na drodze nr 115 w miejscowości Dobieszczyn (6km) - mieszkańcy przygranicznych miejscowości po stronie niemieckiej (Hintersee, Eggesin, Ahlbeck, Uckermunde, Torgelow, inne). Natężenie ruchu – duże. Według pomiarów przeprowadzonych w 2010 roku na zlecenie GDDKiA, średni dobowy ruch pojazdów w miejscu oferowanej działki wynosił 6.602 pojazdy, w tym 5.890 szt samochodów osobowych i mikrobusów oraz 639 szt samochodów ciężarowych i autobusów. Najnowsze pomiary z 2013r. wykazały ponad 8.000 pojazdów w ciągu doby.

Istnieje możliwość prowadzenia stacji paliw z usługami towarzyszącymi wraz z częścią handlowo-restauracyjną, lub stacji paliw z usługami towarzyszącymi i np. marketem sieciowym. Ze względu na swoje położenie (ekspozycja na stronę południową) i ukształtowanie terenu bez
wysokiej roślinności, działka jest doskonale widoczna z dróg krajowych. Teren płaski, dostępne pełne uzbrojenie. Pełna własność.

W promieniu 7km nie ma żadnej innej stacji paliw ani sklepów całodobowych - a dokładniej, najbliższa stacja paliw w kierunku zachodnim oddalona jest o 23km, najbliższa stacja paliw w kierunku północnym oddalona jest o 30km, najbliższa stacja paliw w kierunku wschodnim oddalona jest o 7km, najbliższa stacja paliw w kierunku południowym oddalona jest o 12km

Zgodnie z treścią zapisów Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, uchwalonego 22.05.2012r. (Uchwała Rady Miejskiej w Policach nr XX/144/2012), przygotowano załączoną poniżej koncepcję dla przedmiotowej nieruchomości, obejmującą:

Budynek główny stacji o powierzchni 114m2; dwa lokale użytkowe o powierzchni 114m2;
Sklep spożywczy o powierzchni 1045m2; Restauracja o powierzchni 348m2;

Myjnia samochodowa samoobsługowa i parking dla samochodów ciężarowych i osobowych 

 

DZIAŁKA POD STACJĘ  W TANOWIE
DZIAŁKA POD STACJĘ  W TANOWIE
DZIAŁKA POD STACJĘ  W TANOWIE
DZIAŁKA POD STACJĘ  W TANOWIE
DZIAŁKA POD STACJĘ  W TANOWIE
DZIAŁKA POD STACJĘ  W TANOWIE

Zobacz wszystko

Rzuty nieruchomości

Zainteresowany ofertą? Napisz lub zadzwoń

tel. 692 135 343

Napisz do nas