OSIEDLE MIERZYN

ul. Grafitowa

Kameralne osiedle mieszkaniowe z dużym parkingiem

Kameralne osiedle mieszkaniowe w Mierzynie

ul. Grafitowa, Mierzyn

 

Wkraczamy w ostatnią fazę przygotowań do realizacji kolejnej inwestycji na rynku mieszkaniowym - tym razem będzie to kameralne osiedle mieszkaniowe w cichym i spokojnym miejscu, przy ul. Grafitowej w Mierzynie. Niewielki wskaźnik zabudowy gwarantuje przestrzeń, liczne miejsca parkingowe i dużą ilość zieleni. W przyszłości - dla chętnych - będziemy oferować możliwość zakupu garażu.

Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi - osiedle z bardzo dobrym dojazdem asfaltową, boczną uliczką, położone z dala od ruchliwej głównej ulicy - w bliskości pól, łąk, terenów zielonych. Niedaleka odległość od Centrum Szczecina czy licznych sklepów w okolicy - od małych, lokalnych z artykułami pierwszej potrzeby - w tym apteka i "Żabka", przez markety "Biedronka" i "Lidl", aż po hipermarkety "CH Ster" czy "Castorama" -  to kolejna niewątpliwa zaleta tej inwestycji. 

Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest położona w niewielkiej odległości nowoczesna szkoła wybudowana w 2013r, dwa przedszkola w odległości 250m i 400m, dwa baseny dla dzieci w odległości 350 i 600m, bardzo przyjazna dla mieszkańców strefa rekreacyjna "Mierzynianka" (najlepsza przestrzeń publiczna 2013r. w Zachodniopomorskim), oraz doskonała komunikacja autobusowa - przystanki w odległości niespełna 100m od naszego osiedla.

Wkrótce podamy więcej szczegółów, w tym terminy i cennik - niebawem realizacja !

OSIEDLE MIERZYN
ul. Grafitowa

Kameralne osiedle mieszkaniowe z dużym parkingiem

Zainteresowany ofertą? Napisz lub zadzwoń

tel. 690 600 439

Napisz do nas