OSIEDLE MIERZYN

ul. Grafitowa

INWESTYCJA SPRZEDANA

WSZYSTKIE MIESZKANIA ZOSTAŁY SPRZEDANE.

Kameralne osiedle mieszkaniowe w Mierzynie

ul. Grafitowa, Mierzyn

Rozpoczeliśmy budowę kameralnego osiedla mieszkaniowego w cichym i spokojnym miejscu, przy ul. Grafitowej w Mierzynie. Niewielki wskaźnik zabudowy gwarantuje przestrzeń, liczne miejsca parkingowe i dużą ilość zieleni.

Miejsce idealne dla rodzin z dziećmi - osiedle z bardzo dobrym dojazdem asfaltową, boczną uliczką, położone z dala od ruchliwej głównej ulicy - w bliskości pól, łąk, terenów zielonych. Niedaleka odległość od Centrum Szczecina czy licznych sklepów w okolicy - od małych, lokalnych z artykułami pierwszej potrzeby - w tym apteka i "Żabka", przez markety "Biedronka" i "Lidl", aż po hipermarkety "CH Ster" czy "Castorama" -  to kolejna niewątpliwa zaleta tej inwestycji. 

Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest położona w niewielkiej odległości nowoczesna szkoła wybudowana w 2013r, dwa przedszkola w odległości 250m i 400m, dwa baseny dla dzieci w odległości 350 i 600m, bardzo przyjazna dla mieszkańców strefa rekreacyjna "Mierzynianka" (najlepsza przestrzeń publiczna 2013r. w Zachodniopomorskim), oraz doskonała komunikacja autobusowa - przystanki w odległości niespełna 100m od naszego osiedla.

Do każdego z mieszkań przynależeć będzie balkon i komórka lokatorska w cenie mieszkania. 

Budynki wyposażone w windy. 

OSIEDLE MIERZYN
OSIEDLE MIERZYN
OSIEDLE MIERZYN
OSIEDLE MIERZYN
OSIEDLE MIERZYN
OSIEDLE MIERZYN

Zobacz wszystko

Rzuty nieruchomości

Wybierz interesujący Cię budynek
Rzuty mieszkań

Zainteresowany ofertą? Napisz lub zadzwoń

tel. 692 135 343, 690 600 439

Napisz do nas