OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO

Wołczkowo ul. Lipowa - Owocowa

inwestycja sprzedana

O INWESTYCJI

Jesienią 2015 rozpoczęliśmy kolejny etap inwestycji - cztery budynki typu „A” o powierzchniach: 102,51m2 i 108,24m2 wraz z garażami - segmenty na działce 395/1 od strony ulicy Lipowej. Standard deweloperski plus. DODATKOWO, możliwe jest również - jako opcja - wykończenie w systemie „pod klucz” (m.in. podłogi, łazienki, drzwi, biały montaż, schody itp.), szczegółowe warunki - do uzgodnienia. WSZYSTKIE SEGMENTY ZOSTAŁY ZREALIZOWANE I SPRZEDANE. 

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej jest doskonale zlokalizowane w centralnej części popularnej podszczecińskiej miejscowości Wołczkowo. Niewielka odległość od centrum Szczecina, położenie w cichej i spokojnej okolicy otoczonej lasami, bliskość terenów rekreacyjnych (Jezioro Głębokie, lasy Puszczy Wkrzańskiej, Kapiellisko Arkonka, hala Azoty Arena) – nasza oferta to idealna propozycja dla osób szukających większej i niedrogiej powierzchni mieszkalnej z własnym garażem i ogródkiem - z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie bardzo blisko dużej aglomeracji.

CHARAKTERYSTYKA

Przedmiotem oferty są budynki mieszkalne jednorodzinne z wbudowanymi garażami w zabudowie bliźniaczej, niepodpiwniczone, półtora kondygnacji; parter i poddasze użytkowe. Dach stromy dwuspadowy o nachyleniu 42 stopnie. Posadzka parteru 30cm powyżej poziomu gruntu. Wysokość parteru 2,70cm, poddasza 2,60cm. Wjazd do garażu i wejścia do budynku wykonane z polbruku, z lekkim spadkiem w kierunku drogi. Dwa tarasy – niewielki przed wejściem głównym i drugi większy od strony ogrodu

TECHNOLOGIA

Fundamenty – ławy betonowe, stopy żelbetowe; ściany konstrukcyjne zewnętrzne dwuwarstwowe Silka i styropian 12cm; ściany wewnętrzne i ściany działowe Silka; strop nad parterem żelbetowy wylewany; dach drewniany krokwiowo-płatwiowy dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną, lukarny drewniane.

WYKOŃCZENIE

Budynki oddawane w standardzie deweloperskim (do wykończenia), z rozprowadzonymi wszelkimi instalacjami w tym C.O. z wysokiej klasy kotłem gazowym (Brotje, kondensacyjny) i grzejnikami, w łazienkach ogrzewanie podłogowe. W standardzie są też tynki zewnętrzne i wewnętrzne gipsowe, posadzki zatarte na ostro, drzwi zewnętrzne "Gerda", brama garażowa segmentowa "Wiśniowski" sterowana pilotem, okna pcv 5-komorowe z pakietem 3-szybowym wraz z parapetami z konglomeratu i wbudowanymi kasetami rolet z prowadnicą, schody na piętro, schody nożycowe na strych. W standardzie również instalacja elektryczna wraz z osprzętem (bez opraw), rozprowadzona instalacja elektrycznego sterowania do rolet zewnętrznych, instalacja alarmowa, zagospodarowanie trawnika wokół budynku, ogrodzenie terenu, taras od ogrodu, podejścia i podjazdy polbruk. 

POWIERZCHNIE I ROZKŁAD

W budynkach A dostępna jest powierzchnia od 102,51m² do 108,24m². Do każdego z domów przynależy garaż, taras i ogródek. Rzuty poszczególnych kondygnacji budynków z dokładnym metrażem oraz plan całego osiedla - dostępny poniżej.

TERMINY

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, wykonaniu podziału geodezyjnego, uzbrojeniu terenu, rozpoczęliśmy realizację budynków. Postęp prac budowlanych mogą Państwo obejrzeć w załączonej powyżej galerii zdjęć - lub bezpośrednio na placu budowy. We wrześniu 2015 rozpoczęliśmy realizację segmentów typu "A" - od strony ul. Lipowej.

WSZYSTKIE SEGMENTY ZOSTAŁY SPRZEDANE.

OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO
Wołczkowo ul. Lipowa - Owocowa

inwestycja sprzedana

Zainteresowany ofertą? Napisz lub zadzwoń

Napisz do nas