OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO

Wołczkowo ul. Lipowa - Owocowa

inwestycja sprzedana

O INWESTYCJI

Jesienią 2015 rozpoczęliśmy kolejny etap inwestycji - cztery budynki typu „A” o powierzchniach: 102,51m2 i 108,24m2 wraz z garażami - segmenty na działce 395/1 od strony ulicy Lipowej. Standard deweloperski plus. DODATKOWO, możliwe jest również - jako opcja - wykończenie w systemie „pod klucz” (m.in. podłogi, łazienki, drzwi, biały montaż, schody itp.), szczegółowe warunki - do uzgodnienia. WSZYSTKIE SEGMENTY ZOSTAŁY ZREALIZOWANE I SPRZEDANE. 

Osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej jest doskonale zlokalizowane w centralnej części popularnej podszczecińskiej miejscowości Wołczkowo. Niewielka odległość od centrum Szczecina, położenie w cichej i spokojnej okolicy otoczonej lasami, bliskość terenów rekreacyjnych (Jezioro Głębokie, lasy Puszczy Wkrzańskiej, Kapiellisko Arkonka, hala Azoty Arena) – nasza oferta to idealna propozycja dla osób szukających większej i niedrogiej powierzchni mieszkalnej z własnym garażem i ogródkiem - z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu przyrody, a jednocześnie bardzo blisko dużej aglomeracji.

CHARAKTERYSTYKA

Przedmiotem oferty są budynki mieszkalne jednorodzinne z wbudowanymi garażami w zabudowie bliźniaczej, niepodpiwniczone, półtora kondygnacji; parter i poddasze użytkowe. Dach stromy dwuspadowy o nachyleniu 42 stopnie. Posadzka parteru 30cm powyżej poziomu gruntu. Wysokość parteru 2,70cm, poddasza 2,60cm. Wjazd do garażu i wejścia do budynku wykonane z polbruku, z lekkim spadkiem w kierunku drogi. Dwa tarasy – niewielki przed wejściem głównym i drugi większy od strony ogrodu

TECHNOLOGIA

Fundamenty – ławy betonowe, stopy żelbetowe; ściany konstrukcyjne zewnętrzne dwuwarstwowe Silka i styropian 12cm; ściany wewnętrzne i ściany działowe Silka; strop nad parterem żelbetowy wylewany; dach drewniany krokwiowo-płatwiowy dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną, lukarny drewniane.

WYKOŃCZENIE

Budynki oddawane w standardzie deweloperskim (do wykończenia), z rozprowadzonymi wszelkimi instalacjami w tym C.O. z wysokiej klasy kotłem gazowym (Brotje, kondensacyjny) i grzejnikami, w łazienkach ogrzewanie podłogowe. W standardzie są też tynki zewnętrzne i wewnętrzne gipsowe, posadzki zatarte na ostro, drzwi zewnętrzne "Gerda", brama garażowa segmentowa "Wiśniowski" sterowana pilotem, okna pcv 5-komorowe z pakietem 3-szybowym wraz z parapetami z konglomeratu i wbudowanymi kasetami rolet z prowadnicą, schody na piętro, schody nożycowe na strych. W standardzie również instalacja elektryczna wraz z osprzętem (bez opraw), rozprowadzona instalacja elektrycznego sterowania do rolet zewnętrznych, instalacja alarmowa, zagospodarowanie trawnika wokół budynku, ogrodzenie terenu, taras od ogrodu, podejścia i podjazdy polbruk. 

POWIERZCHNIE I ROZKŁAD

W budynkach A dostępna jest powierzchnia od 102,51m² do 108,24m². Do każdego z domów przynależy garaż, taras i ogródek. Rzuty poszczególnych kondygnacji budynków z dokładnym metrażem oraz plan całego osiedla - dostępny poniżej.

TERMINY

Po uzyskaniu pozwolenia na budowę, wykonaniu podziału geodezyjnego, uzbrojeniu terenu, rozpoczęliśmy realizację budynków. Postęp prac budowlanych mogą Państwo obejrzeć w załączonej powyżej galerii zdjęć - lub bezpośrednio na placu budowy. We wrześniu 2015 rozpoczęliśmy realizację segmentów typu "A" - od strony ul. Lipowej.

WSZYSTKIE SEGMENTY ZOSTAŁY SPRZEDANE.

OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO
OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO
OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO
OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO
OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO
OSIEDLE DOMÓW WOŁCZKOWO

Zobacz wszystko

Rzuty nieruchomości

Wybierz interesującą cię działkę
Rzuty mieszkań

Zainteresowany ofertą? Napisz lub zadzwoń

Napisz do nas