APARTAMENTY W ŚWINOUJŚCIU - inwestycja zakończona

ul. Żeromskiego 29, Świnoujście

Wszystkie apartamenty zostały wyprzedane!

O INWESTYCJI

Apartamenty zrealizowane w najlepszym punkcie Promenady - przy ulicy Żeromskiego 29 w Świnoujściu.

Nasz obiekt powstał w optymalnej lokalizacji na terenie rozwijającego się, urokliwego, nadmorskiego miasta, posiadającego status całorocznego uzdrowiska. Odnajdziemy tutaj wszystko, co zadowoli oczekiwania naszych Klientów - pełne zaplecze gastronomiczne i handlowe, port, przejście graniczne dla ruchu kołowego i kolejowego, możliwość korzystania z zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych, słynące z delikatnego złotego piasku najpiękniejsze i najszersze bałtyckie plaże, rozległe tereny leśne i parkowe, wyspy, akweny morskie i śródlądowe...

Prezentowany budynek znajduje się tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży w pierwszej linii zabudowy od strony morza - w cichej i spokojnej części nadmorskiej promenady, blisko granicy i przejścia granicznego. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie niskiej zabudowy, plaży, dogodny dojazd, wyjątkowa, spokojna willowa dzielnica i wszechobecne otoczenie zieleni zapewnią Państwu wyjątkowo komfortowe warunki do wypoczynku.


Dodatkowe atuty tego obiektu to możliwość bezproblemowego i całorocznego wynajmowania prezentowanych apartamentów- wynajem realizowany jest przez profesjonalną firmę, wyspecjalizowaną wyłącznie w takiej działalności. Oczywiście istnieje również możliwość odliczenia od ceny zakupu podatku VAT w wysokości aż 23%.

To wszystko powoduje, że zakup naszych apartamentów to naprawdę bardzo dobra inwestycja.

OGÓLNA CHARAKTERYSTYKA

Budynek jest nowoczesnym, spełniającym najwyższe europejskie standardy obiektem apartamentowym, komponującym się architektonicznie z otaczającą zabudową i istniejącą zielenią. Podkreśla swym wyglądem, nowoczesnym wyposażeniem oraz ekologicznym zagospodarowaniem terenu prestiż i proeuropejski charakter miasta. Prezentowany obiekt jest podpiwniczony, posiada pięć kondygnacji nadziemnych. W piwnicy zaprojektowano 20 stanowisk parkingowych oraz kotłownię i węzeł energetyczny. Dach budynku jest kopertowy czterospadowy wykonany w lekkiej konstrukcji drewnianej. Z budynku poprzez przeszkloną ścianę klatki schodowej - rozpościera się wspaniały widok na nadmorską promenadę

WYKOŃCZENIE, POWIERZCHNIE

Pozostałe do sprzedania apartamenty oddawane będą w wysokim standardzie, wykończone „pod klucz” wraz z meblami i pełnym wyposażeniem pokoju, kuchni i łazienki. Powierzchnie oferowanych apartamentów w przedziale 38 - 41 mkw. w aranżacji studio lub 2 pokoje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wykończenia w galerii zdjęć.

APARTAMENTY W ŚWINOUJŚCIU - inwestycja zakończona
ul. Żeromskiego 29, Świnoujście

Wszystkie apartamenty zostały wyprzedane!

Zainteresowany ofertą? Napisz lub zadzwoń

tel. 604 400 466

Napisz do nas